Pronájem reklamních ploch

I. Uherské Hradiště – veliká, 10x6m osvětlená plocha na štítě budovy, podélně s Třídou Maršála Malinovského

 

Pozice

 

Billboard - mapa umístění budovy vedle prodejny Lidl a benzínové pumpy OMV

Po pravé straně při jízdě z Uherského Hradiště do Kunovic, ihned po minutí čerpací stanice OMV a následně supermarketu Lidl. Orientace plochy podélně s Třídou Maršála Malinovského. Silnice je nejfrekventovanější spojkou vedoucí přes Uherské Hradiště. Plocha je umístěna na čele administrativní budovy s prodejnou automobilů značky Ford. Výhodou plochy je světelná křižovatka (výjezd od supermarketu Lidl), viz foto níže a mapa níže, na které automobily velice často musí stát a mají tak reklamní plochu déle na očích. Díky výše umístěné pozici plochy jim na křižovatce ve výhledu nebrání ani předchozí automobily. Reklamní plocha je rovnocenně viditelná z obou směrů silnice. Silnice je využívána také proto, že vede do Uherského Ostrohu, Veselí nad Moravou a Strážnice a také na nájezdy do Brna (silnice E 50) nebo Uherský Brod, Luhačovice a Slovensko. Nejbližší okolí reklamní plochy je velmi intenzivně využíváno, zejména návštěvníky firem Ford a Los Kachlos, Lidl, OMV a dalších.

 Pohled ze silnice - čelo budovy pro umístění billboardu

 

 Pohled z hlavní silnice směrem do centra Uherského Hradiště při příjezdu od Kunovic a Uherského Brodu

 

 Pohled od hlavní silnice směrem od Lidlu a OMV

 

 Noční pohled na největší z reklam, skvěle viditelné z hlavní silnice

 

Rozměry reklamní plochy

 

Efektivní rozměry (dobře viditelné nejen ze silnice, ale i z chodníků a cyklostezky) billboardu:

 

 1. Šířka 10 metrů
 2. Výška 6 metrů

 

Cena

 

 1. 9 800 Kč bez DPH / měsíc.
 2. Minimální doba pronájmu této reklamní plochy činí šest měsíců. Reklamní sdělení musí být provozovatelem budovy schváleno. Osvětlení je započítáno v ceně.

 

II. Uherské Hradiště – obrovská, 28x6m osvětlená plocha na boku budovy, příčně ke Třídě Maršála Malinovského, směrem k Lidlu a OMV s možností umístění až tří billboardů

 

Pozice

 

Po pravé straně při jízdě z Uherského Hradiště do Kunovic, ihned po minutí čerpací stanice OMV a následně supermarketu Lidl. Orientace plochy příčně ke Třídě Maršála Malinovského. Silnice je nejfrekventovanější tepnou Uherského Hradiště. Po obou stranách silnice je umístěn chodník a v těsné blízkosti budovy vede také cyklostezka. Plocha je umístěna na boku administrativní budovy s prodejnou automobilů značky Ford. Výhodou plochy je světelná křižovatka (výjezd od supermarketu Lidl), na které automobily velice často musí stát a mají tak reklamní plochu déle na očích. Reklamní plochu také vidí zákazníci supermarketu Lidl, jelikož je orientována přímo k jeho parkovišti (viz letecký pohled výše). Plochu mají také před sebou zákazníci, kteří odjíždějí od benzínové pumpy OMV. Reklamní plocha je viditelná pouze ze směru Uherské Hradiště – Kunovice. Silnice je intenzivně využívána také proto, že vede do Uherského Ostrohu, Veselí nad Moravou i Strážnice a také na nájezdy do Brna nebo Uherský Brod, Luhačovice a Slovensko.

 Pohled od silnice - bok budovy pro umístění jedné veliké reklamy nebo tří standardizovaných billboardů

 

 Pohled od silnice - bok budovy pro umístění jedné veliké reklamy nebo tří standardizovaných billboardů

 

 Pohled na reklamní plochy v Uherském Hradišti směrem od Lídlu a OMV

 

 Noční pohled na umístěné reklamy, ze směru od OMV

 

Rozměry reklamní plochy

 

Efektivní rozměry (dobře viditelné nejen ze silnice, ale i z chodníků a cyklostezky) billboardu:

 

 1. Šířka 28 metrů
 2. Výška 5,6 metrů

 

Plochu lze využívat:

 

 1. jako celek (celá plocha)
 2. nebo umístěním standardizovaného billboardu (8,9×3,6 metrů) – k dispozici pozice pro 3 billboardy

 

Cena

 

 1. Celá plocha – 12 900 Kč bez DPH / měsíc
  nebo
 2. Standardizovaný billboard, levá pozice (k silnici), 7 000 Kč bez DPH/měsíc
  nebo
 3. Standardizovaný billboard, střední pozice (ideální k oslovení klientů OMV a Lidl), 6 000 Kč bez DPH/měsíc
  nebo
 4. Standardizovaný billboard, pravá pozice (ideální pro oslovení klientů Lidl, Los Kachlos  dalších obchodů), 4 000 Kč bez DPH/měsíc
 5. Minimální doba pronájmu této reklamní plochy činí tři měsíce. Reklamní sdělení musí být provozovatelem budovy schváleno. Osvětlení je započítáno v ceně.

 Pohled na reklamní stěnu a supermarket Lidl s jeho parkovištěm - bok budovy pro umístění jedné veliké reklamy nebo tří standardizovaných billboardů

 

 Noční pohled na reklamy a v dáli na supermarket Lidl

 

 

Co dělat v případě zájmu

Využijte prosím bez obav sekci kontakty a zavolejte nám nebo napište. Rádi se s Vámi domluvíme na nezávazné prohlídce objektu a ukážeme Vám kanceláře, které jsou k dispozici.