Nové luxusní kanceláře v širším centru Uherského Hradiště k pronájmu

Naše společnost rozšířila portfolio nemovitostí o další dům v Uherském Hradišti. Konkrétně se jedná o nemovitost na adrese Třída Maršála Malinovského č.p. 306. Pěšky se jde do centra Uherského Hradiště cca 3 minuty.

 

Jedná se o Nemovitou kulturní památku – nádherně zrekonstruovanou historickou budovu z roku 1908. Fasádu domu zdobí štuky – secesní dekorativní prvky a figurální motivy. Dům je hodnotným dokladem eklektické architektury z počátku 20. století. Veškeré prostory jsou vysoce reprezentativní, s vysokými stropy, původními – dokonale renovovanými dveřmi, okny a svítidly. Původní renovovaná dlažba na chodbách a parkety v kancelářích. Rekonstrukce probíhala pod dohledem památkářů, přičemž byl jak v exteriéru, tak v interiéru zachován ráz luxusního prvorepublikového domu.

 

Dům disponuje vlastním parkovištěm, kde se parkuje bezpečně za kovanými vraty ovládanými elektronickým systémem. Další parkovací místa budou z boční strany domu vybudována pravděpodobně do konce roku 2017. Do domu se vstupuje buď z hlavní ulice nebo z parkoviště. Okolí domu i parkoviště jsou pečlivě upraveny a udržovány (stromy, keře, popínavé rostliny, tráva). Každé patro má vlastní vytápění, měřič plynu, elektřiny a vody. K dispozici jsou také strukturované kabeláže umožňující připojení počítačů do sítě. Sítě jednotlivých pater jsou od sebe vzájemně izolovány kvůli bezpečnosti, na každém patře se nachází samostatný rack. Dokonce i jednotlivé kanceláře od sebe lze odizolovat, takže vzniká možnost pronajímání i jednotlivých kanceláří různým firmám.

 

K dispozici jsou prostorné, velmi světlé, suché a čisté sklepy, vhodné pro uzamčené skladování. V 1. NP (přízemí) jsou zbudovány kanceláře a zázemí – kuchyně, toalety. Ve 2. NP obdobně. Ve 3. NP se nachází luxusní velkoprostorový podkrovní byt. Každé z kancelářských pater má k dspozici kuchyni včetně spotřebičů jako je vařič, lednice, myčka nádobí atd. Na každém z pater jsou také oddělené toalety pro ženy a muže. V mezipatře je k dispozici rovněž toaleta.

 

Pro zájemce o pronájem kanceláří v Uherském Hradišti přikládáme mapu, několik fotografií a půdorysy jednotlivých pater. Kanceláře jsou díky luxusnímu charakteru spíše vhodné pro poradce, notáře, právníky, lékaře nebo firmy dbající na profesionální image. Cena pronájmu je však velmi blízká cenám běžných kanceláří v kancelářských domech, jež jsou v Uherském Hradišti k dispozici.

 

Plochy pater:

 

  • 1. NP (přízemí) – 174 m2
  • 2. NP patro, kanceláře – 156,95 m2
  • 3 NP. Patro, byt – 135,72 m2

 

Půdorysy pater

 

 

V případě zájmu prosím kontaktujte:

 

 

Mapa – klikněte pro otevření

 
Mapa, Tř. Maršála Malinovského 306
 

Fotografie exteriérů

 

Průčelí domu z ulice M. Malinovského

 

Pohled z M. Malinovského

 

Vjezd na uzamykatelné parkoviště

 

Elektrická brána parkoviště

 

Parkoviště se zachovalou původní dlažbou

 

 Fotografie interiérů

 

Chodba přízemí s původními dlaždicemi

 

Okno, dveře a lustr - vše původní, renovované

 

Původní kamna (nefunkční)

 

Kuchyňka se zabudovými spotřebiči

 

Toaleta

 

Toaleta

 

Původní rámy dveří a oken